• AD Astra

• AD ASTRA

•

AD ASTRA n.o. je nezisková organizácia, ktorá pomáha Gymnáziu Považská Bystrica skvalitňovať vzdelávací proces a zlepšovať podmienky, v ktorých študenti rozvíjajú svoj talent. Vznikla v roku 1995. Jej zakladateľmi sú Gymnázium Považská Bystrica a Mesto Považská Bystrica.

V minulom roku sme podporili:

453 študentov a 5 učiteľov v projektoch zameraných na:

• účasť študentov a učiteľov na vzdelávacích súťažiach (Expert Geniality Show; Biologická olympiáda)

• vytvorenie podmienok pre záujmovú činnosť' študentov (Tlač školského časopisu Rozhľad)

• Iné všeobecne prospešné služby v oblasti vzdelávania a výchovy (Predplatné dennej tlače pre učiteľov spoločenských vied).

Poukážte nám 2% z Vašich zaplatených daní. Podporte nás aj tento rok. Nič Vás to nestojí.

Ako podporiť

Viac o AD ASTRA