• Reprezentačný ples gymnázia

• Gymnázium v Považskej Bystrici Vás srdečne pozýva na Reprezentačný ples gymnázia

pri príležitosti 70. výročia založenia školy.

Základné informácie nájdete na plagáte. Tešíme sa na Vás a spoločný príjemný zážitok.

• MO v šachu

• Včera sa uskutočnili MO v šachu družstiev SŠ.Družstvo našej školy sa umiestnilo na 1.mieste a vybojovalo si postup na MK v Prievidzi. Družstvo tvorili: V.Dubcová, M.Kremeň, M.Seko, J.Procházka, M.Slivinskyi. Srdečne blahoželáme.😊

• Kožaz

• V dňoch 9.9.-17.9.2023 sa uskutočnil KOŽaZ v CHorvátsku,v mestečku Drveník.

Študenti 3.ročníka absolvovali branný pretek,v ktorom si precvičili zručnosti z topografie,resuscitácie,obväzovej techniky ,horolezectva a lukostreľby.

Navštívili mesto Omiš a raftovali na rieke Cetine.

• Slávnostné otvorenie školského roku 2023/ 2024

• V pondelok 4.9.2023 sme slávnostne a netradične otvorili nový školský rok. Za účasti predsedu TSK, primátora mesta, poslancov krajského zastupiteľstva, zástupcov zhotoviteľa stavby a ďalších hostí sme prestrihli symbolickú pásku našej rekonštruovanej telocvične.

Predstavili sme nových kolegov a triednych, privítali prvákov bilingválnej aj štvorročnej či osemročnej formy štúdia.

Všetkým študentom a pedagógom prajeme do nového školského roku veľa pozitívnej energie.