• Cvičná expedícia DofE bronz

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Cvičná expedícia DofE bronz.

Naši bronzoví Dofáci zvládli svoju cvičnú expedíciu skvele 👍 Popasovali sa s takmer osemhodinovou túrou, ťažkými batohmi, plynovými varičmi, zdravotnými problémami i nočným lejakom 👏👏👏 Bohatší o krásne zážitky a cenné skúsenosti ❤️

• MK v atletike SŠ

• 7.5.2024 sa uskutočnili MK v atletike SŠ.

Naši študenti boli veľmi úspešní

1.miesto-1500m M.Žbodák

1.miesto-štafeta 4x100m /N.Mišúnová,L.Košútová,K.Cingelová, V.Mejsnarová/

2.miesto-400m -M.Žbodák

2.miesto- 800m-K.Španiheĺová

2.miesto-100m-L.Košútová

3.miesto-Skok do diaľky-L.Košútová

4.miesto-Vrh guĺou-P.Čerňanová

4.miesto-100m-N.Mišúnová

Srdečná gratulácia

• Celoslovenská literárna a výtvarná súťaž DÚHA

• 3. mája 2024 sa v Starej Ľubovni uskutočnilo vyhlásenie výsledkov Celoslovenskej literárnej a výtvarnej súťaže DÚHA, do ktorej sa zapájajú deti materských a základných škôl, základných umeleckých škôl a 8-ročných gymnázií zo Slovenska a deti slovenských škôl v zahraničí. Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva Slovenskej republiky, usporiadateľom Ľubovnianske osvetové stredisko v Starej Ľubovni. Za svoju literárnu prácu Zrkadlo si Mimoriadnu cenu odniesla študentka kvarty - Nela Hradňanská.

• MK bedminton

• Dňa 30.4.2024 sa konali v Trenčíne MK v bedmintone. Našu školu reprezentovali družstvo dievčat aj chlapcov a oba tímy obsadili krásne 5. miesto v kraji, čo je v konkurenci hráčov s reprezentačnými skúsenosťami veľmi slušný počin. Ďakujem za reprezentáciu školy.

• MK mix volejbal

• Srdečná gratulácia našim mix volejbalistom,ktorí vybojovali v ťažkej konkurencii na MK pekné 3.miesto .