• KK Ekonomickej olympiády

• Na krajskom kole Ekonomickej olympiády sa našim študentom podarilo zvíťaziť nad všetkými súpermi (59 účastníkov, ktorí postúpili z prvého kola) a obsadili sme: 1. miesto David Kršík 4.A, 1. miesto Róbert Ružička kvinta, 3. miesto Oliver German 4.A. Všetci traja postupujú do celoslovenského kola. Blahoželáme !!!

• Európska súťaž v štatistike

• Blahoželáme študentom 4.A David Kršík, Oliver German, Daniel Gardian k víťazstvu v celoslovenskom kole Európskej súťaže v štatistike a k postupu na európske finále.

• OK Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec

• 25. 3. sa v CVČ uskutočnilo okresné kolo súťaže Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec. Do súťaže sa zapojili aj naši študenti. Simona Hajdíková (tercia) v 2.kategórii získala 1. miesto s postupom na krajské kolo. Gratulujeme!

• OK Biblickej olympiády

• Srdečne blahoželáme našim študentom Nine Hanáčkovej, Darine Mitašovej a Jánovi Procházkovi. Umiestnili sa na 1.mieste biblickej olympiády v dekanáte- okrese. Budeme im držať palce v krajskom- diecéznom kole.😍

• Zlatá ceremónia DofE Slovensko

• Na pôde historickej budovy NR SR v Bratislave sa 19.3. po dvoch rokoch konala Zlatá ceremónia DofE Slovensko - Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu. Najvyššie možné ocenenie získali aj naše šikovné Dofáčky Nela Nikmon, Alexandra Karvašová,  Andrea Svitková a Valentína Kaššovicová 🥇👍👏Študentky prešli v rámci tohto rozvojového programu obrovský kus cesty (metaforicky i doslova🙂). K dosiahnutému úspechu im srdečne blahoželáme a veríme, že sú skvelou motiváciou pre mladších Dofákov a ostatných mladých ľudí❤️

• OK Hviezdoslavov Kubín

• 19. marca sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Našu školu úspešne reprezentovali Klaudia Berhanová (príma), ktorá v 2. kategórii - próza získala 3. miesto, Petra Krivá (príma) v poézii, 2. kategória získala 1. miesto. Nela Hradňanská (kvarta) v 3. kategórii, poézia získala tiež 1. miesto. Dievčatá, gratulujeme!