• Novinky

• OK Biologickej olympiády kategória E

• Dňa 11.4.2024 sa konalo okresné kolo biologickej olympiády kategória E. V odbore botanika sa umiestnila Barborka Brezničanová z tercie na 2.mieste a postúpila na krajské kolo. V odbore zoológia bola úspešnou riešiteľkou Janka Mahútová zo sekundy. Blahoželáme😊

• MK v basketbale dievčat SŠ

• Dňa 11.4.2024 konali v Myjave MK v basketbale dievčat SŠ. Družstvo dievčat našej školy /viď foto/,sa umiestnilo na peknom 3.mieste. Blahoželáme😊

• MR v basketbale dievčat

• Dňa 9.4.2024 sa konali MR v basketbale dievčat. Družstvo našich dievčat obsadilo 1.miesto a postúpilo na MK, ktoré sa budú konať 11.4.2024 v Myjave.Srdečná gratulácia 😊

• KK SOČ
            • KK SOČ

• Ďakujeme študentom za vzornú reprezentáciu školy na krajskom kole súťaže Stredoškolská odborná činnosť:

1.miesto Odbor 02 Matematika, fyzika Jakub Buzalka (spoluautor Martin Buday)

2.miesto Odbor 17 Pedagogika, psychológia, sociológia Andrea Babíncová (spoluautori Lucia Pavlíková, Petra Piláciková)

3.miesto Odbor 17 Pedagogika, psychológia, sociológia Matúš Pavlík (spoluautori Richard Bušík, Veronika Kocifajová)

3.miesto Odbor 04 Biológia Sebastián Kmec (spoluautori Alexandra Vojteková, Vanesa Vojteková)

3. miesto Odbor 02 Matematika, fyzika Pavol Rágula (spoluautori Eva Seková, Veronika Remišová )

7.miesto Odbor 05 Životné prostredie, geografia, geológia Monika Križanová (spoluautori Milena Čížová, Richard Vojtko)

7.miesto Odbor 11 Informatika Andrej ApoleníkVíťazom blahoželáme

• KK Ekonomickej olympiády

• Na krajskom kole Ekonomickej olympiády sa našim študentom podarilo zvíťaziť nad všetkými súpermi (59 účastníkov, ktorí postúpili z prvého kola) a obsadili sme: 1. miesto David Kršík 4.A, 1. miesto Róbert Ružička kvinta, 3. miesto Oliver German 4.A. Všetci traja postupujú do celoslovenského kola. Blahoželáme !!!

• Európska súťaž v štatistike

• Blahoželáme študentom 4.A David Kršík, Oliver German, Daniel Gardian k víťazstvu v celoslovenskom kole Európskej súťaže v štatistike a k postupu na európske finále.

• OK Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec

• 25. 3. sa v CVČ uskutočnilo okresné kolo súťaže Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec. Do súťaže sa zapojili aj naši študenti. Simona Hajdíková (tercia) v 2.kategórii získala 1. miesto s postupom na krajské kolo. Gratulujeme!

• OK Biblickej olympiády

• Srdečne blahoželáme našim študentom Nine Hanáčkovej, Darine Mitašovej a Jánovi Procházkovi. Umiestnili sa na 1.mieste biblickej olympiády v dekanáte- okrese. Budeme im držať palce v krajskom- diecéznom kole.😍

• Zlatá ceremónia DofE Slovensko

• Na pôde historickej budovy NR SR v Bratislave sa 19.3. po dvoch rokoch konala Zlatá ceremónia DofE Slovensko - Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu. Najvyššie možné ocenenie získali aj naše šikovné Dofáčky Nela Nikmon, Alexandra Karvašová,  Andrea Svitková a Valentína Kaššovicová 🥇👍👏Študentky prešli v rámci tohto rozvojového programu obrovský kus cesty (metaforicky i doslova🙂). K dosiahnutému úspechu im srdečne blahoželáme a veríme, že sú skvelou motiváciou pre mladších Dofákov a ostatných mladých ľudí❤️

• OK Hviezdoslavov Kubín

• 19. marca sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Našu školu úspešne reprezentovali Klaudia Berhanová (príma), ktorá v 2. kategórii - próza získala 3. miesto, Petra Krivá (príma) v poézii, 2. kategória získala 1. miesto. Nela Hradňanská (kvarta) v 3. kategórii, poézia získala tiež 1. miesto. Dievčatá, gratulujeme!

• KK Olympiáda v informatike

• Gratulujeme Jakubovi Buzalkovi (3.C) za dosiahnutie 4. miesta v krajskom kole Olympiády v informatike. Je úspešným riešiteľom a postupuje na celoslovenské kolo.

• KK Fyzikálnej olympiády

• Gratulujeme Jakubovi Buzalkovi (3.C) za dosiahnutie 1. miesta v krajskom kole kategórii A (určená pre 4. ročník) fyzikálnej olympiády. Držíme mu palce pri postupe na celoštátné kolo a prajeme mu veľa ďalších úspechov.

• KK Olympiády v ŠJ

• Srdečne blahoželáme Aďke Roncovej (4.C) za 2.miesto v krajskom kole Olympiády v španielskom jazyku. Rovnako tak blahoželáme i ďalším dvom úspešným riešiteľkám Simonke Fľakovej (2.A) a Ninke Hanáčkovej (2.A) za skvelú reprezentáciu našej školy.

• KK Olympiády v NJ

• Srdečne blahoželáme Ivanke Mejsnarovej (4.B) k 3. miestu na krajskom kole Olympiády v nemeckom jazyku a rovnako ďakujeme ostatným úspešným riešiteľom za vzornú reprezentáciu našej školy. Sme na vás hrdí :)

• Celoslovenské kolo Olympiády o verejnej správe

• Gratulujeme tímu štvrtákov: Oliver German, Michal Žbodák, Daniel Gardian a Miška Škrabáková, ktorí získali v Trnave 1. miesto v celosloslovenskom kole Olympiády o verejnej správe. Poďakovanie patrí aj Davidovi Kršíkovi za prípravu.